Dokładnie tak!

Z wielką przyjemnością oznajmiamy że udało nam się dopiąć organizację obu jamów które odbędą się podczas tegorocznej Gali Bmx!

Czołówka flatowa kraju zmierzy się na wydzielonej części parkietu o wymiarach 5m x 13m co da spore pole do popisu i zaprezentowania swoich umiejętności! Całą część poskramiaczy płaskich powierzchni poprowadzi ekipa NEVERPEGLESS z Wrocławia która ufunduje również nagrody dla najlepszych riderów!

Kolejnym punktem programu będzie BMXLIFE  Rail Jam który wspiera SKNY . Do dyspozycji zawodników będzie długi na 13 metrów stromy bank zwieńczony 5cio metrową rurą. Wszystko ustawione i przemyślane tak aby dać pole do popisu doświadczonym riderom i jak najbardziej wpasować się w klimat trudnej streetowej miejscówki.

PGB15 RailJAM PGB15 RailJAM PGB15 RailJAM

Do udziału w jamach zaprosiliśmy czołowych zawodników oraz osoby zakwalifikowane do finałowych grup w plebiscycie!

!!!!   KAŻDY KTO CHCE JEŹDZIĆ PODCZAS IMPREZY MUSI POSIADAĆ PLASTIKOWE PEGI   !!!!

Jeśli ktoś nie został zaproszony do udziału w jamie a zamierza śmigać podczas Gali Bmx proszony jest o kontakt z organizatorami na profilu FB JamajEvents

Do zgarnięcia będzie spory pakiet giftów od sponsorów naszej imprezy!

VANS , MOSTER ENERGY , BMXLIFE , AVE BMX , ALLDAY BMX , SLOPE , SKNY

Jeśli nie czujecie się na siłach jeździć podczas rail lub flat jamu zawsze możecie spróbować zgarnąć nagrody podczas licznych loterii lub konkursów które odbędą się podczas imprezy!