PGB '13

Mamy dla Was świeżutki newsik w sprawie dalszego melanżu po GALI. Jak wiecie sama impreza odbędzie się na ul. Wawelskiej 5 w Warszawie. Do dyspozycji będziemy mieli cały obiekt Bowla, obie miski na których rozegramy jamy, salę barową gdzie zakupić będziecie mogli napoje wyskokowe, zadaszone patio które w razie pogody stanowiło będzie palarnię.

Wszystko to w szorstkim undergroundowym klimacie godnym BMXowej biby. Pomieszczenia przechodzą właśnie delikatne odświeżanie. Wręczenie statuetek, jamy, pokazy filmów, konkursy i loterie przeprowadzimy właśnie na bowlu.

Jeśli jednak komuś znudzi się przebywanie w tym architektonicznym cudzie to serdecznie zapraszamy na BAKANALIA. Tuż obok (200m) znajduje się bowiem nowiutki,  konkretny klub ISKRA.

PGB '13

Na imprezę Gali BMX wejść może każdy bez względu na wiek, płeć, czy upodobania polityczne natomiast każda osoba pełnoletnia, która zakupi wejściówkę na naszą imprezę bez problemu dostanie się również na drugą. Dużo się będzie działo zarówno na bowlu jak i w Iskrze!

Piona i do zobaczenia niebawem.

PGB '13