Polska Gala BMX 2014

Od 3 listopada ruszamy z głosowaniem na najlepszych zawodników sezonu. Każdy będzie mógł oddawać głosy co 24 godziny. Głosowanie trwało będzie do 25 listopada. Głosy publiczności i internautów uznane zostaną jako oddzielny sędzia którego punktacja dodana będzie do wyników pozostałych członków jury.

W skład jury wchodzi w tym roku 10 osób od dawna związanych z polskim środowiskiem bmx. Znajdują się wśród nich reprezentanci Białegostoku, Katowic, Warszawy, Gdyni, Lublina, Milanówka i Poznania. Są to zawodnicy, kamerzyści, fotografowie, organizatorzy imprez i emerytowani wyjadacze. Każdy z sędziów będzie oceniał edity nadesłane przez zgłoszonych oraz porównywał wyniki z zawodów i osiągnięcia w minionym sezonie (wszystkie te informacje prosimy podsyłać na Fb / maila ) .

Głos internautów liczył będzie się jako dodatkowa ocena, na którą sędziowie będą musieli zwrócić uwagę podczas przyznawania punktów. Największa ilość głosów na stronie gali nie jest równoznaczna z wygraniem danej konkurencji. Spośród zgłoszonych zawodników jury wraz z pomocą internautów wyłoni grupy do ostatecznej rozgrywki, z których wybierze najbardziej ich zdaniem liczących się riderów i event roku 2014.

Zapraszamy na wydarzenie FB na którym pojawia się sporo dodatkowych informacji.