Gala BMX 2012

Przygotowania do imprezy nabierają tępa… Zawodnicy, organizatorzy, kamerzyści i Bmxowi „działacze” zasiadający w tegorocznym jury intensywnie przeglądają klipy z sezonu aby komisyjnie wybrać nominowane grupy. Nie jest to łatwa robota bo filmów jest sporo a w tym roku sporo się działo na scenie.
Prosimy o podsyłanie materiałów które zbieraliście w 2014. Interesują nas kozackie fotki i edity z eventów, skateparków, ulic, dirtów i trailsów! Po za premierowymi projekcjami szykujemy również obszerną wystawę prac fotografów. Zdjęcia które wydrukujemy w dużych formatach ozdobią ściany Bowla. Jeśli ktoś z Was ma jakiś zalegający na dysku materiał którym nie pochwalił się jeszcze szerszej publiczność to gala BMX jest idealną okazją aby to zrobić! Nie ważne czy będą to kilkusekundowe sklejki, dłuższe podsumowania lub relacje, każda propozycja zostanie rozpatrzona!

Jeśli będą to linki do znanych już produkcji to zamieszczajcie je na wydarzeniu POLSKIEJ GALI BMX a filmy które chcecie pokazać po raz pierwszy podsyłajcie do SOON‚a

Szykuje się długa i intensywna noc więc czasu na pokazy będzie pod dostatkiem!

DSC02988

GalaBMXlogo