Kolejne teamy, ekipy i składy potwierdzają obecność na imprezie. Wiemy już że spotkamy się z białostocką Redią, teamem BMXlife, reprezentacją Gop Bmx, riderami Ave, Podcastowcami, Negraską, Klamą i kilkoma innymi. Poniżej przedstawiamy ZOU CREW czyli ciekawą grupę ziomków z Częstochowy którą połączył Bmx.

zoucrew

Na początku roku 2008 w któryś z zimowych wieczorów banda częstochowskich gówniarzy chciała nadać nazwę swojej formacji.

Siedząc w czwórkę na ławce w następującym składzie: Suchy, Erniok, Wiciu i Sawa bacznie obserwowaliśmy Tomuszatana, który stojąc po przekątnej skajtparku z puszką sprayu w ręce krzyczał „ZŁO”! Jak się później okazało namazał na śmietniku ZOU. Drugi człon nazwy został porwany od graficiarzy. Sama nazwa służyła nam do utożsamiania się z naszymi pokręconymi planami, tripami, filmami, dziarami i innymi jak to bywa w światku bmx-owym. Przez te 6-7 lat nie puszkowaliśmy się nigdy z konkretnymi ludźmi na pokładzie, a każdy kto miał być w zou po prostu w nim był i dobrze o tym wiedział. To samo dotyczy bmx-a którego od jakiegoś czasu nie trzymamy się tak kurczowo a równolegle do tej zajawki wchodzi przerabianie motocykli czy wyjazdy lecznicze do holandii bądź na woodstock. A to wszystko w rytmie rapsów i bluesa. Nic nie daje takiego kopa co dobra ekipa!

Chłopaki mają dla Was kilka krążków DVD z ich kozackim filmem więc szykujcie się na ciekawy konkursik!

ghettojam

Mimo że bowl może nie wytrzymać takiego natłoku ekip serdecznie namawiamy do wbicia na imprezkę! Jeśli jednak nie do końca interesują was zawody Bmx i samo rozdanie nagród wbijajcie bezpośrednio do Iskry bo tam odbędzie się nasz afterek.